uwielbiam czytać jak PISdziecle odwracają rzeczywistość, szukają drugiego dna, węszą spisek czy też szukają taniej sensacji.
Jareczek vel trzepocząca na wietrze flaga dziś zaczyna lizanko politykom PO :lewandowskiemu i Buzkowi. Już to przerabialiśmy z Oleksym - dobrym komuchem buehehe. Ten Jarek to niezły gość - jak wstanie lewą nogą jest jak pies mysliwski, pluje jadem i szczeka. Jak wstanie prawą nogą, jest milutki, chwalący wszystkich i wszystko. Coż za zmienna postać.
I jak tu zagłosować na gościa i jego partie jak nie wiadomo jak zmieni sie jego retoryka, poglądy i działania? Przynajmniej PO jest stabilne - nic nie robi hehe.