Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13855
Stary 19.09.2011, 14:06
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Oglądał ktoś wczoraj kabaret na 2 o 20? Tam jest najlepszy sondaż. Otóż zamiast zwyczajnego "posiedzenia rządu" gdzie głównym tematem jest piłka nożna, pojawiła się symptomatyczna zmiana. Premierem znów jest Jarek Kaczyński !! Znów zaczyna się ogłupianie ludzi. Jarek na dzień dobry kazał przesłuchać i przebić piłkę, cały czas mlaskał, a pomysłem jego otoczenia na poprawę sytuacji w Polsce było wrzucanie granatów do restauracji. Lemingi pewnie piały z zachwytu nie zdając sobie sprawy że nie ma sie z czego śmiać. Bo to znaczy że "Nocna zmiana" trzęsie portkami i chwyta się wszystkiego. Liczę ze drugi raz Polacy nie dadzą się wydymać. I podobne propagandowe brednie tylko utwierdzają w przekonaniu. Byle nie "Nocna zmiana".
uwielbiam czytać jak PISdziecle odwracają rzeczywistość, szukają drugiego dna, węszą spisek czy też szukają taniej sensacji.

Jareczek vel trzepocząca na wietrze flaga dziś zaczyna lizanko politykom PO :lewandowskiemu i Buzkowi. Już to przerabialiśmy z Oleksym - dobrym komuchem buehehe. Ten Jarek to niezły gość - jak wstanie lewą nogą jest jak pies mysliwski, pluje jadem i szczeka. Jak wstanie prawą nogą, jest milutki, chwalący wszystkich i wszystko. Coż za zmienna postać.

I jak tu zagłosować na gościa i jego partie jak nie wiadomo jak zmieni sie jego retoryka, poglądy i działania? Przynajmniej PO jest stabilne - nic nie robi hehe.