Gwiaździsty napisał(a):

Niestety ale możliwość oddziaływania kibiców na tą szechterowską szczekaczkę jest znikoma. Ta stacja (Zetka) to koncern Agory. Program sportowy wściekle prolegijny. Prowadzący w studiu za każdym razem leczą swoje kompleksy względem Wisły. Jak słychać nie przebierają też w słowach. Tu raczej klub powinien wystosować pismo do tzw. Rady Etyki Mediów. Ale jest to też ciało służące raczej do wspierania propagandowego tego samego środowiska (Agora, ITI, PO) niż do zajmowania się etyką. Niestety ale taka jest rzeczywistość i dlatego gnojki sobie pozwalają.
Kilka dni słuchałem tej stacji po czym się zorientowałem, że podczas remontu ktos mi zmienił stację. Tego faktycznie się nie da słuchać.
|
Jak to znikoma? Nie da sie jakiegoś ciętego tekstu na sektorówkę wymyślić? "Z jak zwyrodnienie"

Aaa zapomniałem w cudokracji Tuska nie wolno na stadionie wyrażać opinii, bo się idzie do paki.
Te dziennikarzyny dostają listę tematów z których sie można nabijać i nie przejmują się niczym. Bydło i tyle.