Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23731
Stary 19.09.2011, 13:40
Czy z bankomatu w okolicach Żabki/Yakuzy (tam koło naszego stadionu) da się wypłacić nominały 10, 20 zł? Ew. jaki to bankomat?

Edit:
Dzięki, te miejsca jakby co to i tak nie są daleko.
Ostatnio edytowane przez R33 : 19.09.2011 o godz. 13:52.
Odpowiedz cytując