Oglądał ktoś wczoraj kabaret na 2 o 20?

Tam jest najlepszy sondaż. Otóż zamiast zwyczajnego "posiedzenia rządu" gdzie głównym tematem jest piłka nożna, pojawiła się symptomatyczna zmiana. Premierem znów jest Jarek Kaczyński !!

Znów zaczyna się ogłupianie ludzi. Jarek na dzień dobry kazał przesłuchać i przebić piłkę, cały czas mlaskał, a pomysłem jego otoczenia na poprawę sytuacji w Polsce było wrzucanie granatów do restauracji. Lemingi pewnie piały z zachwytu nie zdając sobie sprawy że nie ma sie z czego śmiać. Bo to znaczy że "Nocna zmiana" trzęsie portkami i chwyta się wszystkiego. Liczę ze drugi raz Polacy nie dadzą się wydymać. I podobne propagandowe brednie tylko utwierdzają w przekonaniu. Byle nie "Nocna zmiana".