Aldek napisał(a):

Ale nie zapominaj o sukcesach tego trenera ogranie Jerozolimy w pięknym stylu historyczne zwycięstwo z Barceloną i odpadnięcie z Totenhamem w stylu jaki wstydu nie przynosi.Wpadke miał też Kasperczak z Azerami mimo,że kilka lat wcześniej eliminował Parme i Schalke odpadł po horrorze z Lazio.
Skorza nie jest i zły w tym sezonie wyeliminował 2 rozstawione drużyny w LE i zrobił fantastyczny wynik jak na możliwości bo kto dawał szanse na awans do grupy przed pucharami...
Nie odbierz tego zle ale w tabeli jesteśmy z jego klubem na podobnym miejscu...obecnie dlatego to nie jest dobry argument.
|
ten tottenham wtedy grał taką padakę, że wstydem było ich nie wyeliminować