|
Kiedyś to musi pier....ąć, bo niedługo będą wlepiać mandaty za ubranie piłkarskiej koszulki. Pytanie, jak temu zaradzić, bo jeśli Rudy i spółka znów wygra wybory, to czeka nas wymarcie ruchu kibicowskiego na stadionach, o ile gniazdowy nie będzie mieć wysoko postawionego ojca.
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
|