Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4686
Stary 19.09.2011, 12:29
Kiedyś to musi pier....ąć, bo niedługo będą wlepiać mandaty za ubranie piłkarskiej koszulki. Pytanie, jak temu zaradzić, bo jeśli Rudy i spółka znów wygra wybory, to czeka nas wymarcie ruchu kibicowskiego na stadionach, o ile gniazdowy nie będzie mieć wysoko postawionego ojca.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując