Postep w grze

, haha. Ktos tu nie ogladal europejskich pucharow i nie widzi tabeli? W 6 kolejkach 3 remisy i 1 porazka, zaledwie 4 strzelone bramki. Dla przypomnienia Skorza w ciagu swojego pierwszego sezonu z calkowicie rozbita druzyna(tutaj wiekszosc smieje sie z tamtych pilkarzy, a wychwala obecnych, wiec tym bardziej brawa) zanotowal 1 porazke

. Jasne, mozemy liczyc na slabosc rywali i walczyc o MP...ale czy o to chodzi? Skupmy sie na jakosci, bo tej narazie ze swieca szukac.
Jezeli Maaskant nie zacznie seryjnie wygrywac w dobrym stylu, to pozegna sie ze stanowiskiem. I tak Cupial jest cierpliwy, a o niektorych forumowiczach juz nie wspomne...bo Skorza byl zwalniany za brak stylu, kiedy wygrywal po 8 spotkan z rzedu(dzisiaj mozemy o tym pomarzyc). Juz przed Lechem sie mowilo, ze jesli nie wygra... Wszystko w rekach naszego treneiro.