Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5340
Stary 19.09.2011, 11:49
Boże, Ty widzisz i nie grzmisz?
Mamy solidnego trenera, ktory razem z dyrektorem sportowym, we współpracy z prezesem klubu buduje naprawde solidną drużynę. Z każdym miesiącem widac postęp (nie w fajerwerkach i wodotryskach, ale w poziomie i jakości gry) a spece na forum chcą zatrudniac jakiegoś Probierza.
No, sytuacja zupełnie jak za Petrescu, a oni niczego się nie nauczyli.

Proponuję w tym temacie: zamilczcie chorągiewki przynajmniej do końca sezonu bo wasze gadanie jest wodą na młyn tych wszystkich Piechniczków, Engelów, którzy tylko marzą, żeby Wisle podłozyć jakiegos Janasa czy Engela juniora na pierwszego trenera.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując