Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4683
Stary 19.09.2011, 10:51
flamengista jak zwykle trzyma swoj staly poziom

Akcja z FB niestety nic nie dala a wlasciwie chyba jeszcze bardziej poglebila opinie ze nikt juz nawet obiektywnym nie stara sie byc. Choc po C+ spodziewalem sie wiecej. Ale przynajmniej przez pare godzin mieli troche w gaciach jak im oficjalny profil zaspamowalismy
Odpowiedz cytując