flamengista jak zwykle trzyma swoj staly poziom
Akcja z FB niestety nic nie dala a wlasciwie chyba jeszcze bardziej poglebila opinie ze nikt juz nawet obiektywnym nie stara sie byc. Choc po C+ spodziewalem sie wiecej. Ale przynajmniej przez pare godzin mieli troche w gaciach jak im oficjalny profil zaspamowalismy
