flamengista napisał(a):

Pasy od kilku lat nie mogą liczyć na doping większości swoich kibiców. Dziwna sprawa - najstarszy klub w Polsce ma na trybunach kibiców AntyWisły.
|
Proponowałbym nie powielać tych kłamstw rozpowszechnianych przez komunistów po wojnie. Chcieli wymazać ze świadomości ludzi fakt, że to w polskim Lwowie rozpoczęła się historia polskiej piłki i to tam powstały najstarsze kluby w Polsce. A Lwów był polskim miastem w granicach RP.
Dlatego jeśli używa się zwrotu takiego jak wyżej to tylko z doklejoną * a pod spodem dopisek np. "obecnie" lub "po zmianie granic RP".
To tak aby zachować prawdę.