Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5334
Stary 19.09.2011, 10:31
fanfan napisał(a):Wyświetl post
Nie , to Ty i kilku innych uważają że gość uważa się za nieomylnego narcyza a to jest różnica. Maskant czasami popełnia błędy ale kto ich nie popełnia ? Zawsze łatwo jest po meczu wytykać błędy , wtedy widać wszystko jak na tacy a podczas meczu trener czasami ryzykuje swoimi decyzjami które nie zawsze wychodzą, jednak ma swoją koncepcję i plan którego się trzyma i stara się bronić kiedy nie idzie .
Jaki on ma plan powiedz mi ? Czy tym planem jest opowiadanie 3 dni po bardzo słabym meczu, że graliśmy dobrze?Czy może tłumaczenie, ze jakby Jaliens nie dostał urazu na Cyprze, to gralibyśmy teraz w LM ? To są żenujące usprawiedliwiania i wytłumaczenia, a nasza gra ciągle leży. Jestem ciekaw co będzie dzisiaj, bo mamy idealnego rywala żeby wygrać wysoko i cokolwiek pokazać. Póki co nasza liczba zdobytych bramek w lidze jest oszałamiająca wręcz.
Odpowiedz cytując