Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5332
Stary 19.09.2011, 10:28
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Maaskant przesadza juz z tymi swoimi bzdetami.
Chyba ma ostry noz na gardle, skoro slepo zaczyna bronic swojej osoby.
Skoro jest ich 3 ktos musi za to beknac, a niewydaje mi sie zeby Stan wziol to na klate. Basalaj jako wodzu zapewne za pusty stadion obwinia zenujaca gre i styl druzyny, wniosek?
Dni Maaskanta sa policzone... ( Swinoujscie go pozegna :( )
Zaczyna gadac jak Wenger w Arsenalu
Odpowiedz cytując