Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Jago
Member
Od: 08.2008
Offline
#
23723
19.09.2011, 10:18
Ja też spytam o jakiś niedrogi, sprawdzony hotel lub pensjonat w Zakopanem? Może ktoś coś polecić, możliwie jak najbliżej centrum i w normalnych cenach?
"
Bo najważniejsze chęć istnienia, spokojne dni i spełnione marzenia..."
Jago
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jago
Znajdź inne posty napisane przez Jago