Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5328
Stary 19.09.2011, 09:54
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Ja tam podzielam jego pogląd. Chodzi o efektywność, bo równie chujowo graliśmy rok temu, pół roku temu i teraz. Różnica jest taka że albo wmęczymy gola albo nie i wszyscy widzą ten obraz nędzy i rozpaczy.

Dobrze że trener widzi że są beznadziejni.
Ryzykowne wnioski.
Bo skoro równie chu...o graliśmy rok temu, pół roku temu i teraz, to może z naszych sztabem szkoleniowym coś nie tak?
Po jakimś czasie to i szympansa nauczysz obsługiwać router Netii...
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując