MatMario napisał(a):

Ja tam podzielam jego pogląd. Chodzi o efektywność, bo równie chujowo graliśmy rok temu, pół roku temu i teraz. Różnica jest taka że albo wmęczymy gola albo nie i wszyscy widzą ten obraz nędzy i rozpaczy.
Dobrze że trener widzi że są beznadziejni.
|
Ryzykowne wnioski.
Bo skoro równie chu...o graliśmy rok temu, pół roku temu i teraz, to może z naszych sztabem szkoleniowym coś nie tak?
Po jakimś czasie to i szympansa nauczysz obsługiwać router Netii...