Wyświetl pojedynczy post
Smyrgu
Blood Brothers
 
 
Od: 11.2002
Skąd: The Land Of Hope And Dreams

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5324
Stary 19.09.2011, 09:37
w LE Maaskantowi bedzie sie bardzo trudno obronic wynikami biorac pod uwage jak do tej pory prezentuje sie nasza druzyna...natomiast jesli w T-Mobile nie bedziemy osiagac wynikow na tyle przekonywujaco to Holender nie dotrwa do zimy...w zasadzie kazdy mecz w lidze bedziemy grac z nozem na gardle...bo brak stylu, brak jakosci w polaczeniu z brakiem punktow moze sie okazac zabojczy dla Holendra...

P.S. Zaczynaja mnei irytowac wypowiedzi-komentarze klubu jako calosci czy to zawodnikow czy trenera czy tez prezesa, ktore sa zaprzeczeniem rzeczywistosci...chciałem przypomniec ze w tym kraju zyja ludzie całkiem dobrze rozgarnieci!!!

a wogole to smiech na sali bo my nie mamy boiska do trenowania...to chyba nie jest normalne na tym poziomie oczekiwan i dzialan
Ostatnio edytowane przez Smyrgu : 19.09.2011 o godz. 09:48.
BRUCE SPRINGSTEEN & THE E-STREET BAND

"This music is forever for me. It's the stage thing, that rush moment that you live for. It never lasts, but that's what you live for."
--Bruce Springsteen
Odpowiedz cytując