Te durne wypowiedzi, to będzie kolejny powód zjazdu frekwencji.
Sami pomyślcie. Idzie ktoś na mecz, płaci dużo, ogląda totalną padakę, a za 3 dni trener mówi, że graliśmy dobry mecz. Mieliśmy 6 sytuacji, a w sumie to mogliśmy przegrać, bo było pół stadionu
