Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5320
Stary 19.09.2011, 09:11
Te durne wypowiedzi, to będzie kolejny powód zjazdu frekwencji.

Sami pomyślcie. Idzie ktoś na mecz, płaci dużo, ogląda totalną padakę, a za 3 dni trener mówi, że graliśmy dobry mecz. Mieliśmy 6 sytuacji, a w sumie to mogliśmy przegrać, bo było pół stadionu
Odpowiedz cytując