dobra_bestia napisał(a):

tu trza wprowadzić obowiązkowe testy na ziele, bo na trzeźwo raczej by tego nie wymyślił
nie wiem czy nasz treneiro ma jeszcze kontakt z rzeczywistością
|
Ma ma. Przecież to najlepszy trener, jaki mógł się nam przytrafić.
(Przynajmniej tak gdzieś czytałem - nawet chyba tu na forum).