Wyświetl pojedynczy post
FTC1899
Ave Wisła !
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 19.09.2011, 08:18
piotrek06 napisał(a):Wyświetl post
dwa sezony temu przy okazji meczu z Lotosem(chyba) byla prowadzona akcja gramy dla Kasi. Zebrano coś kolo 20 tys.Czy posiada ktoś informacje dotyczące obecnego stanu zdrowia naszej zawodniczki?
Kasia wraca do zdrowia, jeszcze nie jest to 100% ale powoli powoli wszystko zmierza ku dobremu.
Odpowiedz cytując