piotrek06 napisał(a):

|
dwa sezony temu przy okazji meczu z Lotosem(chyba) byla prowadzona akcja gramy dla Kasi. Zebrano coś kolo 20 tys.Czy posiada ktoś informacje dotyczące obecnego stanu zdrowia naszej zawodniczki?
|
Kasia wraca do zdrowia, jeszcze nie jest to 100% ale powoli powoli wszystko zmierza ku dobremu.