Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 19.09.2011, 08:06
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Jak ktoś jeszcze nie widział "wyczynu" Torresa...
http://www.youtube.com/watch?v=8pwnLxvGJr4

Ten mecz akurat obfitował w takie sytuacje. Wystarczy przypomnieć strzał Ramireza z 3 metra (prosto w bramkarza - widać podpatruje Bitona) i karny wykonany przez Rooneya (kalka decydującego karnego z LM, przestrzelonego przez Terry'ego).

Akurat Torres w tym meczu się przełamał, strzelił wreszcie bramkę i był najlepszy z Chelsea.

Z innych lig: na uwagę zasługuje mecz Barcy, która tylko z litości nie wlepiła dwucyfrówki Ossasunie. Przykro było na to patrzeć.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując