|
Jeśli nie może zagrać to musi to być coś poważniejszego z tym zębem , przecież gdyby go tylko lekko bolało z powodu małej dziurki to nie byłoby problemu . Myślę ,że lekarz klubowy jest bardziej kompetentny w tych sprawach od nas i skoro Marko nie zagra to widocznie były powodu do podjęcia takiej decyzji .
|