Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 19.09.2011, 06:14
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Pewnie większość osób nie zdaje sobie sprawy,
Nie tylko pewnie, ale na pewno większość osób nie wie.
Wiekszość osób za to pamięta Błaszczykowskiego grającego ze złamanym palcem.
I sobie porównuje, tu ząbek a tam złamany palec u nogi. I tak sie rodzi zła atmosfera.

Dlatego klub powinien w takich sprawach być bardziej aktywny informacyjnie. Teraz Jovanović, teraz Boguski, wcześniej Brożek... Nie chodzi o komunikaty medyczne, ale prostą informację, a nie półgębkiem wypowiedziane pół zdania przez trenera.
No, ale u nas polityka informacyjna sprowadza się do bajek o najtańszych biletach w Europie.
Temat raczej do nibylandii.
Odpowiedz cytując