1. " Problemem Wiślaków może być duża częstotliwość rozgrywanych meczów.
Wisła gra dużo na wyjazdach, a podróże mogą być bardzo męczące dla zawodników. Dlatego też w jutrzejszym meczu mogą nastąpić pewne zmiany w składzie: - Wszyscy są dobrze przygotowani fizycznie, ale czasem trzeba coś zmienić, nie tylko z powodu formy, ale także z powodów taktycznych. "
A co my kuźwa, gramy w lidze Rosyjskiej ?!
Do Władywostoku mamy zaraz jechać na mecz ?
Niech się trener nie ośmiesza takim gadaniem o podróżach pff....
2. " Poinformował też o możliwej absencji Marko Jovanovicia, który ma
problemy stomatologiczne. "
ja *******..... ząb go boli ? To niech mu go wyrwą, albo dadzą znieczulenie !
W meczu z Odense nie wystąpił, bo go siekacz bolał no kuźwa śmiech na sali noo

http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=25808