Wyświetl pojedynczy post
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5307
Stary 19.09.2011, 02:33
1. " Problemem Wiślaków może być duża częstotliwość rozgrywanych meczów. Wisła gra dużo na wyjazdach, a podróże mogą być bardzo męczące dla zawodników. Dlatego też w jutrzejszym meczu mogą nastąpić pewne zmiany w składzie: - Wszyscy są dobrze przygotowani fizycznie, ale czasem trzeba coś zmienić, nie tylko z powodu formy, ale także z powodów taktycznych. "


A co my kuźwa, gramy w lidze Rosyjskiej ?!
Do Władywostoku mamy zaraz jechać na mecz ?
Niech się trener nie ośmiesza takim gadaniem o podróżach pff....



2. " Poinformował też o możliwej absencji Marko Jovanovicia, który ma problemy stomatologiczne. "



ja *******..... ząb go boli ? To niech mu go wyrwą, albo dadzą znieczulenie !
W meczu z Odense nie wystąpił, bo go siekacz bolał no kuźwa śmiech na sali noo





http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=25808
Odpowiedz cytując