Wyświetl pojedynczy post
Rybka1928
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 18.09.2011, 22:02
labtec napisał(a):Wyświetl post
Ktoś oprócz kolegi wyżej ' FTC ' się interesuje basketem ?
Ja się interesuje i była pod koniec zeszłego sezonu mowa, że druga drużyna będzie rozwiązana bo TS Wiśle brakuje na nią i na inne sekcje pieniędzy,potem była nawet na ten cel jakaś zbiórka albo aukcja.
Odpowiedz cytując