labtec napisał(a):

|
Ktoś oprócz kolegi wyżej ' FTC ' się interesuje basketem ?
|
Ja się interesuje i była pod koniec zeszłego sezonu mowa, że druga drużyna będzie rozwiązana bo TS Wiśle brakuje na nią i na inne sekcje pieniędzy,potem była nawet na ten cel jakaś zbiórka albo aukcja.