|
Dla mnie Jovanović, a Lamey to niebo, a ziemia. To samo po drugiej stronie - wolę by grał tam lewy pomocnik (Paljić) niż nominalny lewy obrońca (Diaz).
Iliev w Partizanie grał wysuniętego napastnika i z chęcią zobaczyłbym go tam zamiast Bitona. W pomocy Nunez, Wilk, Melikson, Sobolewski, Kirm. Ew. Nunez, Jirsak/Garguła, Melikson, Sobolewski, Kirm.
|