koniak napisał(a):

|
Jak mnie ząb bolał to go wyrwałem. Zachowują się jakby byli w przedszkolu.
|
od razu mi sie przypomina
J. Wojciechowski : ostatni raz mnie ząb bolał w 1978 roku
nie zyczę tego nikomu , ale przechodząc kiedys leczenie kanałowe zęba jestem w stanie uwierzyc ze nie mozna wykonywac wyczynowo sportu w jakims tam okresie czasu , co prawda nie wiem co dolega Marko , ale widocznie boli jak cholera
szkoda że Marko nie zagra bo liczyłem na to że na stałe wygryzie Lameya ze składu , a tak to pewnei zagra , ewentualnie Paljic na jego miejscu a Diaz na drugiej stronie...