Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 18.09.2011, 21:07
koniak napisał(a):Wyświetl post
Jak mnie ząb bolał to go wyrwałem. Zachowują się jakby byli w przedszkolu.
od razu mi sie przypomina

J. Wojciechowski : ostatni raz mnie ząb bolał w 1978 roku


nie zyczę tego nikomu , ale przechodząc kiedys leczenie kanałowe zęba jestem w stanie uwierzyc ze nie mozna wykonywac wyczynowo sportu w jakims tam okresie czasu , co prawda nie wiem co dolega Marko , ale widocznie boli jak cholera


szkoda że Marko nie zagra bo liczyłem na to że na stałe wygryzie Lameya ze składu , a tak to pewnei zagra , ewentualnie Paljic na jego miejscu a Diaz na drugiej stronie...
Odpowiedz cytując