jcts napisał(a):

Ten Wszołek z KSP jak pedał wygląda w tym wywiadzie dla C+....
|
Może i wygląd ma jaki ma ale gra przyzwoicie. Szybki, przebojowy - ciekawe czy się rozwinie (Ma chyba 18 lat). Podobnie Teodorczyk - kolejny młody.
Szkoda że nasza młodzież wygląda tak mizernie na tle takiej Polonii.
A jak nawet coś gra - to i tak nie dostanie szansy - bo jest Junior Diaz czy inny.