Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
fan01
Senior Member
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16646
Stary 18.09.2011, 20:16
Do pesymistow mowiacych ze to Podbeskidzie i ŁKS sa faworytami do spadku:
-ŁKS wygrał na Kałuży
-Podbeskidzie jak zagra z takim zaangazowaniem z Cracovia (a zagra!) jak w tym sezonie z Legią, czy w tamtym z nami i z Lechem to też wygra na i na Kałuży i u siebie.

o Bełchatowie i Zagłębiu nawet nie myśle w kategorii spadku, bedzie jak w tamtym sezonie - 3 druzyny beda zaciecie walczyc o 14 pozycje i tyle. ŁKS dwa mecze z Probierzem i 4 punkty, może to tylko nowa szczotka, a moze jednak ogarnie ten zespół.
Ja po 7 kolejkach bardzo licze na lidera i outsidera w Krakowie ;-)
Odpowiedz cytując