Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13909
Stary 18.09.2011, 20:11
Witoldon napisał(a):Wyświetl post
Ale idiota z Fergusona kupił siatkarza za 30mln (Rio Ferdinand ma takie parametry jak Bunoza)

Niezupełnie... oni mają ten sam tylko wzrost,z pkt widzenia parametrów fizycznych Rio jest masywniejszy (albo cięższy albo silniejszy fizycznie jak kto woli)
Ale porozmawiajmy o sprawności, zwrotności, koordynacji, sposobie poruszania się, pojęciu o taktyce...
Biorąc to pod uwagę Twoim zdaniem Bunoza jest bliżej (i o ile) Wasiluka czy Ferdinanda?
PS. Ja też mam 195cm wzrostu..., że też nie pomyślałem, że Rio Ferdinand...
@K4milo
Gdzieś w internecie jest napisane, że Rio ma 195/88, ale oczywiście dane z oficjalnej PL są na pewno bardziej wiarygodne.
Swoją drogą zdziwiło mnie to 195... w meczach reprezentacji nigdy nie sprawiał wrażenia aż tak wysokiego
Ostatnio edytowane przez arti : 19.09.2011 o godz. 07:07.
Odpowiedz cytując