Witoldon napisał(a):

Ale idiota z Fergusona kupił siatkarza za 30mln (Rio Ferdinand ma takie parametry jak Bunoza)
|

Niezupełnie... oni mają ten sam tylko wzrost,z pkt widzenia parametrów fizycznych Rio jest masywniejszy (albo cięższy albo silniejszy fizycznie jak kto woli)
Ale porozmawiajmy o sprawności, zwrotności, koordynacji, sposobie poruszania się, pojęciu o taktyce...
Biorąc to pod uwagę Twoim zdaniem Bunoza jest bliżej (i o ile) Wasiluka czy Ferdinanda?
PS. Ja też mam 195cm wzrostu..., że też nie pomyślałem, że Rio Ferdinand...
@K4milo
Gdzieś w internecie jest napisane, że Rio ma 195/88, ale oczywiście dane z oficjalnej PL są na pewno bardziej wiarygodne.
Swoją drogą zdziwiło mnie to 195... w meczach reprezentacji nigdy nie sprawiał wrażenia aż tak wysokiego