Sprzedam saszetkę Nike,stan nowa,zakładana może 2 razy,w kolorze czarnym który jest już raczej niedostępny nawet na allegro.
Taka sama jak ta tylko czarna:
http://allegro.pl/saszetki-nike-sasz...821604578.html
Sprzedam bluzę Ofensywy STŻ,bluza w rozmiarze L,niestety okazała się za duża.
Stan

rana była raz po czym odłożona do szafy.
http://www.ofensywa.com/?p=productsM...sta-czarna-STZ
Sprzedam sweterek firmy S.Olivier.
Rozmiar M,stan bdb,ma małe zaszycie na samym dole ale jest zupełnie nie widoczne.
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...c6e4d0a05.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...8f775a9b1.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...b1037afb4.html
Oferty PW.