Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2447
Stary 18.09.2011, 20:00
Wisła Kraków - GKS Bełchatów - 2:0 (1:0)

Skład: Pareiko - Lamey, Jaliens, Chavez, Paljić - Małecki, Nunez, Sobolewski, Melikson, Iliev - Biton.

Bramki: Biton, Iliev.

Zmiany: Wilk, Kirm, Garguła.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 18.09.2011 o godz. 22:00.
Odpowiedz cytując