Aldek napisał(a):

|
Jaliens jest zbyt słaby na gre w Wiśle kasuje tyle pieniędzy a jest na poziomie Bunozy obaj popelniają często błędy jednak Bunoza jest młody i jest szansa nauczyć go a jego zaleta dodatkowa to fakt iż kasuje mniej pieniędzy od Jaliensa.
|
Jego zaleta, że kasuje mniej pieniędzy od Jaliensa, ale nie nauczysz go za wiele - za poźno i w ogóle gość nie ma parametrów. On się nie nadaje do dobrej piłki - powinien grać może w kosza, może w siatkę, a może w nic. Ciut lepszy Wiślacki Wasiluk.