Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16644
Stary 18.09.2011, 19:32
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Ależ Legia jest żałosna... Maciek nadal odwala kawał dobrej roboty.
Pomny kompromitacji z Levadią tym razem ustawił szczyt formy na sierpień. A teraz będzie z górki... oby
No ale patrzmy na siebie. Nasz bilans to też nie jest 6-0-0 i 15-3 w bramkach...
KSC - tak trzymajcie amigos!
Odpowiedz cytując