serek.c2 napisał(a):

|
Ależ Legia jest żałosna... Maciek nadal odwala kawał dobrej roboty.
|
Pomny kompromitacji z Levadią tym razem ustawił szczyt formy na sierpień. A teraz będzie z górki... oby

No ale patrzmy na siebie. Nasz bilans to też nie jest 6-0-0 i 15-3 w bramkach...
KSC - tak trzymajcie amigos!