Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16642
Stary 18.09.2011, 19:30
fialo napisał(a):Wyświetl post


Najśmieszniejsze jest to, że na papierze ŻSK mają skład naprawdę silny, co najmniej na górną połówkę tabeli.
I to jest w tym wszystkim najdziwniejsze. Nie jestem w stanie znaleźć racjonalnego wytłumaczenia dla faktu, że oni od trzech sezonów okupują strefę spadkową.

Piłkarzy mają niezłych, trenerów doświadczonych, pewną sytuację finansową a od roku nowy stadion. Może pod Kauflandem płynie jakaś żyła wodna?
Odpowiedz cytując