fialo napisał(a):

Najśmieszniejsze jest to, że na papierze ŻSK mają skład naprawdę silny, co najmniej na górną połówkę tabeli.
|
I to jest w tym wszystkim najdziwniejsze. Nie jestem w stanie znaleźć racjonalnego wytłumaczenia dla faktu, że oni od trzech sezonów okupują strefę spadkową.
Piłkarzy mają niezłych, trenerów doświadczonych, pewną sytuację finansową a od roku nowy stadion. Może pod Kauflandem płynie jakaś żyła wodna?