Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51409
Stary 18.09.2011, 18:33
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Gdyby Cupial byl mądry i zaczal 15 lat temu gdy przychodzil do Wisly to tych Messich mielibysmy dzis 1579.
Ty się o mądrość Cupiała nie martw, to jest biznesmen wykładał kasę a ludzie pracujący w klubie mieli to wykorzystać. Niestety nikt się za to nie zabrał i efekt jest jaki jest. Prawda jest też taka że dopóki Wisła była finansowo poza zasięgiem nie dyskutowało się o tym. Poza zawodnikami Legi byliśmy w stanie ściągnąć każdego zawodnika który gonił po polskich boiskach.
Problemy pojawiły się w momencie kiedy finansowo przestaliśmy być rajem i okazało się że zaczynamy mieć problemy z sprowadzaniem dobrych zawodników ligowych. Teraz nagle okazuje się że przydało by się kilka boisk treningowych, akademia piłkarska a tego nie ma.
Nagle się obudziliśmy i owszem sukcesy sportowe są i tego nikt Wiśle nie odbierze ale organizacyjnie to my leżymy.
Odpowiedz cytując