DYRU napisał(a):

chce zabrać dzieciaka lat 5 na mecz ale nie am on dokumentu żadnego. czy wejdzie ze mną bez problemu
|
Ja wchodziłem z takim berbeciem w tamtej rundzie i bez problemu wszedłem. Najpierw weszła ona potem ja. Ochrona o nic się nie pytała bo przecież widać że to dzieciak i nie ma jeszcze 7 lat.
Jak jest od tego sezonu to nie wiem...