Wyświetl pojedynczy post
Milan!!!
Junior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51407
Stary 18.09.2011, 18:02
- W Polsce trudno znaleźć dobrych piłkarzy, bo szkolenie jest na fatalnym poziomie.
o, że i tak nie powstanie.[/QUOTE]


Tu akurat Basałaj ma racje....
Odpowiedz cytując