Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Milan!!!
Junior Member
Od: 07.2011
Offline
#
51407
18.09.2011, 18:02
- W Polsce trudno znaleźć dobrych piłkarzy, bo szkolenie jest na fatalnym poziomie.
o, że i tak nie powstanie.[/QUOTE]
Tu akurat Basałaj ma racje....
Milan!!!
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Milan!!!
Znajdź inne posty napisane przez Milan!!!