|
Basałaj powiedział to, Basałaj powiedział tamto... Nudne to już - dobrze pamiętam jego pierwszą kadencję, pierdział równie słodko jak teraz. Na razie jedzie chłop na jednej udanej decyzji w ciągu ponad roku rządów w klubie - zatrudnieniu Holendrów. Przepraszam - mój błąd! Wybudował jeszcze piękne ławki rezerwowych...
|