Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16627
Stary 18.09.2011, 17:15
wis997 napisał(a):Wyświetl post
Zgadzam się Ogryzek wygrana Polonii też dobra bo myśle, że w perspektywie całego sezonu Legia będzie groźniejsza.
Lepsza wygrana Legii z jednego powodu - możliwa wyprzedaż składu ; P
Odpowiedz cytując