|
Przyznaje racje eye62 w sprawie faulu na bramkarzu. Faul jest ewidentny. Nawet na powtórce widać, że napastnik robi krok w kierunku linii biegu naszego bramkarza przed jego ruszeniem. Bramkarz w piątce jest nietykalny, nawet w taki sposób. Gdyby ta sytuacja miała miejsce gdzieś za linia piątego metra można byłoby nie reagować. Natomiast w tym momencie to jest ewidentny błąd sędziów. Gdyby ten napastnik się nie spodziewał, ze Pareiko będzie biegł to pewnie by od razu leżał na murawie, a Nasz bramkarz się po prostu od niego odbił.
|