Wyświetl pojedynczy post
concedi
Senior Member
 
 
Od: 05.2007
Skąd: spod drzewa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19770
Stary 18.09.2011, 16:16
Wiślak z Azorów napisał(a):Wyświetl post
/\/\ moge Ci przysięgnąć że w cateringu pracują prawie sami wiślacy więc spokojnie nic nam nie "leją" do żarcia
miałem jedną możliwość pracy w tym, że cateringu i mogę potwierdzić, że pracują tam PRAWIE sami Wiślacy.
(...)Kto Nie Ma Odwagi Do Marzeń Nie Będzie Miał Siły Do Walki...
Odpowiedz cytując