|
Trzeba wyjaśnić tą sprawę jak najszybciej, bo ja nie mam zamiaru napychać kieszeni jakiemuś przybłędzie z kałuży (jeśli faktycznie stamtąd przypełzł). Gdyby okazało się, że właściciel interesu był w Grupie 100 to powinien być natychmiast wy....ony z R22.
Niech ktoś dobrze zorientowany wyjaśni tą sprawę. Do czasu jasnej sytuacji w tej sprawie wstrzymuję się z zakupami czegokolwiek na stadionie.
|