|
Wisła - GKS 2:0 (1:0)
Skład: Pareiko - Lamey, Chavez, Jaliens, Diaz- Sobolewski, Wilk, Melikson, Małecki, Iliev - Biton
Zmiany: Kirm,Nunez
Bramki: Biton, Iliev
Ostatnio edytowane przez kania341 : 18.09.2011 o godz. 18:42.
Jazda Jazda Jazda !
BIAŁA GWIAZDA !!
|