Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13900
Stary 18.09.2011, 15:52
Jeśli już, to chyba należy typować Kew Jaliensa. Dzisiaj w Cafe Futbol Hajto z Kowalczykiem przez 10 minut zastanawiali się, jak gracz z takim CV może grać taką kichę.

Faktycznie, Kew bierze największą pensję w drużynie a gra największą kichę. Więc krytyka jest jak najbardziej słuszna.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując