Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51402
Stary 18.09.2011, 12:11
Artrem napisał(a):Wyświetl post
W Holandii też na początku było ściernisko. Do lat 70-tych Holendrzy byli chłopcami do bicia. Ale później wzięli się do roboty i dokonali cudów. A Polacy jak zwykle brud, smród i ubóstwo. No bo po co szkolić jak można kupić mecz? Cupiała, Valckxa, Maaskanta trzeba naciskać, żeby postawili na szkolenie, bo inaczej to Wisła dalej będzie tkwiła w dziadostwie.
Przeczytaj mój powyższy post, dotyczący szkolenia młodzieży. Nie sądze, żeby poprawa szkolenia jedynie w Wiśle rozwiązała problem.

Druga sprawa... kto właściwie powiedział, że Cupiała interesuje to, co będzie działo się w klubie za 10 czy 15 lat?
Odpowiedz cytując