Artrem napisał(a):

|
W Holandii też na początku było ściernisko. Do lat 70-tych Holendrzy byli chłopcami do bicia. Ale później wzięli się do roboty i dokonali cudów. A Polacy jak zwykle brud, smród i ubóstwo. No bo po co szkolić jak można kupić mecz? Cupiała, Valckxa, Maaskanta trzeba naciskać, żeby postawili na szkolenie, bo inaczej to Wisła dalej będzie tkwiła w dziadostwie.
|
Przeczytaj mój powyższy post, dotyczący szkolenia młodzieży. Nie sądze, żeby poprawa szkolenia jedynie w Wiśle rozwiązała problem.
Druga sprawa... kto właściwie powiedział, że Cupiała interesuje to, co będzie działo się w klubie za 10 czy 15 lat?