Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
partyzant1983
Member
 
 
Od: 01.2010
Skąd: w sercu Prądnik Czerwony aktulanie oświecenia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1282
Stary 18.09.2011, 11:48
dawidTS napisał(a):Wyświetl post
Polecam szkole An-Car.

Plac maja wlasnie na rakowickiej.Wyklady w gimnazjum na O2.
Zdalem tam za I razem.

Polecam!!!! Jeśli chodzi o zajęcia praktyczne (jazda) to najlepiej trafić na własciciela firmy chyba Antoni Chaber - człowiek potrafi wbić do głowy poprawną ale i bardzo dynamiczną jazdę... Ja robiłem tam prawko 11 lat temu, ale zawsze wszystkim polecałem to miejsce.. aha i chyba wykłady nie na O2 tylko Czerwonym Prądniku w gimnazjum nr 9 stara podstawówka nr 60 chyba że coś się zmieniło
Odpowiedz cytując