Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51397
Stary 18.09.2011, 11:47
Jestem za stawianiem na Polskich zawodników, tylko... problem polega na tym, że nie ma takich w naszym zasięgu, na których warto byłoby stawiać. Tym bardziej, że Bogusława Cupiała wali spokojne budowanie drużyny przez kilka lat, tylko chce wyników teraz. Przypominam wszystkim, że do niedawna Wisła raczej się zwijała niż rozwijała i te czasy mogą szybko powrócić. Wszystko zależy od kaprysu właściciela...
Odpowiedz cytując