|
A skąd wiesz że Magillo jest sponsorem Cracovii bo nie bardzo rozumiem twoje oburzenie. Szukam jakichkolwiek informacji o tym ale ze znalezieniem jest problem. Oczywiście pamiętam wielki balon Magillo na stadionie Cracovii jeszcze 5 lat temu, ale z drugiej strony Magillo organizowało spotkania charytatywne na Bieżaonwie z piłkarzami Wisły a nie Cracovii, poza tym ciężko mi zrozumieć jak "pasiaste" Magillo mogłoby przetrwać nietknięte w środku Bieżanowa.
|