|
Wiśle poświęcili ze 40 minut programu - będzie za darmo na Ipli lub będą powtórki w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra - warto obejrzeć!
Było też o braku zainteresowania Cupiała bazą treningową. (Jego wizja klubu jest po prostu inna)
O frustracji Małeckiego. Kowalczyk pośrednio poparł Małeckiego. Daje serce Wiśle, a tymczasem zarabia kilka razy mniej niż 30-paroletnie "gwiazdy".
Ponadto najważniejsze: Piłkarze [obcokrajowcy] nie będą umierać za Wisłę.
Ostatnio edytowane przez upr : 18.09.2011 o godz. 11:13.
|