Wyświetl pojedynczy post
upr
Junior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51387
Stary 18.09.2011, 11:07
Wiśle poświęcili ze 40 minut programu - będzie za darmo na Ipli lub będą powtórki w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra - warto obejrzeć!

Było też o braku zainteresowania Cupiała bazą treningową. (Jego wizja klubu jest po prostu inna)

O frustracji Małeckiego. Kowalczyk pośrednio poparł Małeckiego. Daje serce Wiśle, a tymczasem zarabia kilka razy mniej niż 30-paroletnie "gwiazdy".

Ponadto najważniejsze: Piłkarze [obcokrajowcy] nie będą umierać za Wisłę.
Ostatnio edytowane przez upr : 18.09.2011 o godz. 11:13.
Odpowiedz cytując