Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
mr mojo
Member
Od: 09.2010
Offline
#
51386
18.09.2011, 11:06
willow:
Brak bazy treningowej, odpuszczanie talentow ze szkolki ( przykład: bracia Makowie grali kiedys w mlodszych druzynach Wisly) , brak zaangazowania Valckxa w sprawy nie zwiazane z 1sza druzyna , zaburzone proporcje obcokrajowcow w 1 zespole.
mr mojo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mr mojo
Znajdź inne posty napisane przez mr mojo